„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy …”

W piątek, 21 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyły się klasowe spotkania wigilijne. Każda klasa wraz ze swoim wychowawcą taką wigilię zaplanowała. Uczniowie pięknie udekorowali swoje sale lekcyjne, przygotowali tradycyjny wigilijny stół i charakterystyczne potrawy. Nie zabrakło barszczu z uszkami, pierogów z kapustą i grzybami, pierników… Były życzenia płynące prosto z serca i wspólne kolędowanie. Piękne choinki, świąteczne wypieki i bożonarodzeniowe dekoracje wprowadziły wszystkich w cudowny, przedświąteczny nastrój. Opłatek, życzenia, wspólne śpiewanie kolęd oraz poczęstunek stworzyły świąteczno – noworoczne klimaty. Wigilie klasowe to podniosłe i wzruszające spotkania, które na długo zostaną w pamięci uczniów i ich wychowawców.